دانلود تصاویر سه بعدی رایگان

معرفی 11 منبع برتر دانلود تصاویر سه بعدی رایگان

امروزه استفاده از تصاویر و تصویرسازی‌های سه بعدی بسیار رایج، ترند و باب روز شده است. استفاده از تصاویر سه بعدی در کارها، طراحی‌ها و مطالبتان حس مدرن و به روز بودن را به مخاطبتان منتقل می‌کند و در نهایت باعث جذب بیشتر آن‌ها به محتوای شما می‌شود.
به این دلیل ما بر آن شدیم تا در مقاله‌ی پیش رو به معرفی ۱۱ منبع برتر دانلود تصاویر سه بعدی رایگان بپردازیم تا بتوانید از آن‌ها در پروژه‌های خود استفاده کنید. امیدواریم که از این مطلب و منابع معرفی شده، استفاده‌ی لازم را ببرید.

 

۱- Freepik

سایت فری پیک بسیار در بین جامعه طراحان گرافیک و در کل در بین افرادی که به دنبال عکس و منابع تصویری برای کارهای خود هستند، مشهور و شناخته شده است. شما در این سایت علاوه بر عکس‌های استوک، موکاپ و تصاویر وکتوری می‌توانید بسیاری تصاویر سه بعدی پیدا کنید.
این سایت بسیار منبع جامع و غنی در این زمینه است و همین موضوع این سایت را تبدیل به شماره‌ی یک لیست ۱۱ منبع برتر دانلود تصاویر سه بعدی کرده است.

۲- Dribbble

یکی دیگر از منابع دانلود تصاویر سه بعدی، سایت دریبل است. این سایت مانند یک شبکه‌ی اجتماعی برای طراحان گرافیک است و بستری است که در آن طراحان کارها و پرو‌ژه‌های خود را به نمایش می‌گذارند. این سایت نیز در بین طراحان گرافیک بسیار شناخته شده و محبوب است.
شما برای این که بتوانید از این سایت به عنوان یکی از منابع دانلود تصاویر سه بعدی استفاده کنید، باید یا در نوار جستجوی آن به جستجوی تصاویر سه بعدی مرتبط با موضوع مورد نظرتان بپردازید یا در بین کاربران سایت دریبل کاربرانی را که در زمینه‌ی طراحی سه بعدی و تصویرسازی فعالیت می‌کنند را دنبال کنید و از کارهای آن‌ها استفاده کنید.
ما برای راحتی کار شما به معرفی سه هنرمند که در این زمینه فعالیت می‌کنند می‌پردازیم. Mako Tsereteli، Peter Tarka و Vedant Hegde. اگر به دنبال شکل‌های هندسی سه بعدی برای طرح‌های خود هستید پیشنهاد ما 3D shapes pack که به رایگان برای دانلود قرار گرفته است.

امیدواریم که از دیدن کارهای این هنرمندان لذت ببرید و کارهای آن‌ها الهام بخش پروژه‌ها و طرح‌های شما نیز باشد.

دانلود تصاویر سه بعدی
امیدواریم که از دیدن کارهای این هنرمندان لذت ببرید و کارهای آن‌ها الهام بخش پروژه‌ها و طرح‌های شما نیز باشد.

۳- Behance

بیهنس نیز پلتفرمی مانند دریبل است. این سایت شبکه‌ای است برای ارائه‌ی نمونه کارهای افراد و کسب و کارهای مختلف و نکته‌ی مورد توجه در مورد این پلتفرم، این مورد است که این سایت متعلق به شرکت معروف ادوبی است.
بیهنس یکی از بهترین و معتبرترین وب سایت‌ها در این زمینه است و همچنین یکی از منابع خوب برای پیدا کردن و دانلود تصاویر سه بعدی.
در این مورد هم ما برای راحتی شما به معرفی چند پروفایل و صفحات مختلف در این زمینه می‌پردازیم.
ابتدا 3D Pandemic Icon Pack که آیکون هایی است کاری مشترکی است از Teddy Tri Murdianto و Glovory Design. این پک آیکون در دوران کرونا عرضه شد و شامل آیکون های سه بعدی است که حول مسائل بهداشت شخصی و پزشکی می‌چرخد.
دیگری 3D web pack است که شامل تصویر سازی هایی حول موضوع وب، اینترنت و رایانه است و کاری از Maria Kuchkasova است. این هنرمند پک های دیگری نیز دارد که می‌توانید به آن‌ها نیز سر بزنید و از آن‌ها استفاده کنید.
هنرمند بعدی نیز Serkan Altınörs است که مجموعه‌های سه بعدی متعددی در بیهنس دارد که از مشهورترین آن‌ها می‌توان Abstract Compositions و Abstract Compositions II را نام برد.

۴- Shapefest

مورد بعدی در لیست منابع دانلود تصاویر سه بعدی Shapefest است که کاری از Joseph Angelo Todaro است. او آن طور که در وبسایت شخصی خود نوشته است عاشق درست کردن منابع رایگان برای طراحان است و همین علاقه‌ی او باعث شده که این مجموعه‌ی رایگان سه بعدی را به وجود بیاورد.
شما در این سایت می‌توانید اشکال سه بعدی، دست‌های سه بعدی، آیکون های شبکه های اجتماعی سه بعدی و بسیاری چیزهای دیگر را بیابید که دانلود آن‌ها و استفاده از آن‌ها در پروژه‌های شخصی و تجاری کاملا رایگان و آزاد است.
شما این منابع را می‌توانید از خود سایت Shapefest و یا از این درگاه که متعلق به خود Joseph Angelo Todaro است نیز دانلود کنید.

a 3d image
تصاویر سه بعدی می‌تواند زیبایی بخش پروژه‌های شما باشد.

۵- Amrit

مورد بعدی در لیست منابع دانلود تصاویر سه بعدی، سایت هنرمند تصویرگر Amrit Pal Singh است. وی هنرمند تصویرگری است که در زمینه‌ی NFT فعالیت می‌کند و شما می‌توانید کارهای زیادی از او را در سایت شخصیش مشاهده کنید.
او در سایت خود صفحه‌ای را به طراحی های سه بعدی اختصاص داده که پروژه‌های زیادی را می‌توانید در آن ببینید.
یکی از جالب‌ترین این پروژه‌ها 3D Rooms Project است که در این پروژه این هنرمند به صورت سه بعدی سعی در بازسازی اتاق‌های مشهور در هنر، ادبیات و سینما کرده است. او این پروژه را در زمان قرنطینه‌ انجام داده است.

۶- Handz

Handz یک مجموعه از انواع دست‌های مختلف با رنگ‌ها و آستین‌های مختلف است که توسط ThreeDee به وجود آمده است.
این سایت یکی از منابع خوب برای دانلود تصاویر سه بعدی است و شما اگر در پروژه‌ی خود به دستی برای کمک احتیاج داشتید می‌دانید که باید به کجا مراجعه کنید.
شما از خود تصاویر این سایت می‌توانید استفاده کنید و همچنین یک پکیج رایگان نیز برای دانلود در اختیار قرار داده شده است. ولی اگر مایل به تنوع بیشتر و تعداد بیشتر دست‌ها هستید باید اقدام به خرید پکیج پولی این سایت بکنید.

دانلود تصاویر سه بعدی
استفاده از تصاویر سه بعدی به طرح‌های شما ظاهری مدرن می‌بخشد.

۷- icons8

منبع بعدی دانلود تصاویر سه بعدی معرفی شده در این لیست icons8 است که این سایت نه تنها یک منبع برای دانلود تصاویر سه بعدی است بلکه منبع خوبی برای پیدا کردن تصویرگری و تصویرسازی‌های جذاب و چشم‌نواز نیز هست.
شما با مراجعه به صفحه‌ی تصاویر سه بعدی می‌توانید مجموعه‌های مختلف موجود در این سایت را ببینید و از آن‌ها استفاده کنید.
یک نکته‌ی جالب دیگر در مورد این سایت دارا بودن یک ادیتور به نام Mega Creator است که شما با مراجعه به آن می‌توانید با استفاده از تصاویر و عناصر موجود در سایت به خلق تصویر مورد علاقه‌ی خود بپردازید.

۸- Figma

شاید این عنوان برای یک منبع دانلود تصاویر سه بعدی عجیب به نظر برسد. فیگما!! آن هم برای دانلود تصاویر سه بعدی!!؟
ممکن است بدانید که فیگما جامعه‌ی بسیار فعالی دارد و افراد زیادی در آن به فعالیت و تولید منابع رایگان برای استفاده در پروژه‌ها می‌پردازند. Figma Community پر است از این منابع مختلف رایگان.
برای مثال SALY – 3D Illustration Pack که توسط Alzea ساخته شده و کاملا رایگان در اختیار همگان قرار گرفته است. این پک تصاویر سه بعدی بسیار جذاب و جالبی دارد و طبق گفته‌ی سازنده‌ی آن نیز در آینده ممکن است به روز رسانی شود و تصاویر جدیدی به آن اضافه شود.

یک نمونه از تصاویر سه بعدی
شما از تصاویر سه بعدی می‌توانید استفاده‌های زیاد و گوناگونی انجام دهید.

۹- iconshock

iconshock مجموعه‌ای است با حدود ۲ میلیون آیکون که در آن تصاویر سه بعدی و ایزومتریک نیز پیدا می‌شود و همین امر آن را تبدیل به یکی از منابع خوب دانلود تصاویر سه بعدی کرده است.
شما برای دانلود تصاویر جذاب و چشم نواز ایزومتریک این سایت می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید و همچنین برای دانلود و استفاده از تصاویر مختلف سه بعدی که شامل آیکون ها، کاراکترها و بسیاری چیزهای دیگر می‌شود نیز به این صفحه مراجعه کنید.

۱۰- 3D Bay

در این منبع بی‌نظیر برای دانلود تصاویر سه بعدی، شما می‌توانید تعداد زیادی تصویر سه بعدی را پیدا کنید که برای استفاده در انواع و اقسام پروژه‌ها و طرح‌ها مناسب هستند.
تعداد تصاویر سه بعدی موجود در این سایت بسیار زیاد است و انواع مختلفی هم دارد. از آیکون های شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام گرفته تا تصاویر سه بعدی که روایت‌گر یک صحنه هستند.

دانلود تصاویر سه بعدی
به عنوان یک طراح شناخت منابع مهم دانلود تصاویر سه بعدی اهمیت زیادی دارد.

۱۱- 3dicons

این سایت یکی از بهترین منابع برای آیکون ها و دانلود تصاویر سه بعدی است. این مجموعه، مجموعه‌ای کاملا رایگان و شامل بیش از ۱۲۰ آیکون متفاوت است که در ۳ زاویه دید و ۴ رنگ عرضه می‌شود.
مطمئنا شما می‌توانید گزینه‌های بسیاری را در بین آیکون های متنوع این سایت پیدا کنید که برای پروژه‌ها و طرح‌های شما کاربردهای بسیاری داشته باشد و بتواند رضایت شما و مشتری شما را جلب کند.

دیگر منابع دانلود تصاویر سه بعدی

سایت هایی هم وجود دارند که تعداد کمی تصویر سه بعدی ارائه می‌دهند یا بیشتر تصاویرشان پولی است و تعداد تصاویر رایگان آن‌ها بسیار محدود است. به همین دلیل ارزش زیادی برای قرار گیری در بین گزینه‌های بالا ندارند.
ولی باز هم به دلیل این که منابع محدود آن‌ها می‌تواند کارایی خاص خود را داشته باشد، در این بخش به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.
toools.design یکی از آن‌هاست و دیگری Humans است. drawkit، iconscout و Characterz هم در بین این دسته از منابع جای دارند.

یک تصویر سه بعدی
این روزها استفاده از تصاویر سه بعدی بسیار ترند شده است.

سخن آخر

در این مقاله به معرفی منابع دانلود تصاویر سه بعدی و ارائه‌ی توضیح مختصری در مورد آن‌ها پرداختیم. امیدواریم که این مطلب مورد پسند شما واقع شده باشه و بتوانید از آن نهایت استفاده را برده باشید.
همچنین اگر منبع دیگری از دانلود تصاویر سه بعدی می‌شناسید که در این مطلب به آن اشاره نشده است، خوش حال می‌شویم اگر این منابع را با ما و دیگران در بخش نظرات این بخش به اشتراک بگذارید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *