anil main web page

فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی آنیل که در زمینه‌ی تولید و فروش البسه‌ی کودک و نوزاد فعالیت می‌کند، در حال حاضر هشتاد نفر پرسنل فعال و دو برند آنِل (ثبت شده) و babygap (ثبت نشده) و دارای تنوع ماهانه بیش از ۳۰ مدل محتلف در بخش تولید است و تمام این محصولات در صفحه اینستاگرام رسمی و تلگرام رسمی و سایت رسمی مجموعه آنیل وجود دارد و به فروش می‌رسد.

فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی آنیل، در ابتدای تاسیس خود به دنبال طراح گرافیکی بود تا برای این کسب و کار به طراحی لوگو بپردازد. ایران نوویشن این وظیفه را به عهده گرفت و این کار به گروه طراحی گرافیک ایران نوویشن محول شد. در نهایت ماحصل پروسه‌ی طراحی لوگوی گروه آنیل آن چیزی است که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

anil shop
anil logo

شما با استفاده از دکمه‌ی زیر می‌توانید به سایت فروشگاهی آنیل رفته و به بازدید از آن بپردازید.

Client

Anil

Date

2017

Role

Logo Design

For the fiscal year ended May 31, 2005, revenues increased 12 percent to $13.7 billion, compared to $12.3 billion in fiscal year 2004. Changes in currency exchange rates contributed three percentage points of this growth, while the acquisition of Converse and Starter added one point. Full year net income was up 28 percent to $1.2 billion, or $4.48 per diluted share, versus $945.6 million, or $3.51 per diluted share, in 2004.