BlueBalloon laptop UI showcase

شرکت بلو بالون BlueBalloon شرکتی فعال در زمینه‌ی گردشگری و سفر است که در آستانه‌ی شروع فعالیت خود قرار دارد. این شرکت با علم بر این که طراحی UI وبسایت و اپ یک کسب و کار از اهمیت ویژه‌ای برای رشد آن کسب و کار و دیده شدنش برخوردار است، به دنبال همکاری با تیمی حرفه‌ای در زمینه‌ی طراحی UI بود. که در نهایت این همکاری بین بلو بالون و نوین‌شین شکل گرفت.

طراحی وب سایت و اپی که مدرن به نظر برسند و از یک پارچگی و هماهنگی بین پلتفرم‌های مختلف برخوردار باشند و همچنین در عین متمایز بودن کار با آن برای کاربر راحت باشد و تجربه‌ی کاربری خوبی (UX) را ارائه دهند جز چالش‌هایی بودند که در این راه با آن‌ها روبه‌رو بودیم.

ما با انجام مطالعات کاربری (User research) و تحقیق در مورد بازار (Market research) و کسب و کارهای رقیب، موفق به طراحی تجربه کاربری (UX) مطلوب شدیم و از آن‌جا به سمت طراحی رابط کاربری ایده‌آل خود پیش رفتیم و موفق به طراحی آن شدیم.

BlueBalloon laptop view
BlueBalloon mobile mockup

همان طور که مشاهده می‌فرمایید، اپ و وبسایت یک پارچگی خود را در پلتفرم‌های مختلف حفظ کرده و بهترین تجربه‌ی کاربری به مخاطب ارائه می‌دهند. همچنین وبسایت نیز بسیار ریسپانسیو (Responsive) بوده و در صفحه نمایش‌های مختلف این ویژگی خود را به نمایش می‌گذارد. شما می‌توانید با استفاده از دکمه‌ی زیر به بازدید از پروژه بپردازید.

Client

BlueBalloon

Date

2021

Role

UI/UX Design

For the fiscal year ended May 31, 2005, revenues increased 12 percent to $13.7 billion, compared to $12.3 billion in fiscal year 2004. Changes in currency exchange rates contributed three percentage points of this growth, while the acquisition of Converse and Starter added one point. Full year net income was up 28 percent to $1.2 billion, or $4.48 per diluted share, versus $945.6 million, or $3.51 per diluted share, in 2004.