lingoway

پلتفرم آموزش آنلاین زبان لینگووی، که در زمینه‌ی آموزش آنلاین زبان‌های خارجی فعالیت می‌کند، پلتفرمی است که اساتید و زبان‌آموزان می‌توانند با استفاده از آن در محیطی دل‌نشین و به صورت آنلاین به آموزش و یا فراگیری انواع زبان‌های خارجی بپردازند.

پلتفرم آموزش زبان لینگووی، به دنبال تیمی حرفه‌ای و متعهد بود که عهده‌دار SEO سایتشان شود و به بهبود آن و اجرای اصلاحات لازمه بپردازد. از اینجا بود که همکاری لینگووی و ایران نوویشن شروع شد. تیم سئوی ایران نوویشن ابتدا به بررسی نقات ضعف و قوت سایت پرداخت.

 اقداماتی که باید انجام می‌گرفت تهیه کرد و سپس شروع به انجام اصلاحات و اقدامات لازمه کرد. سایت لینگووی در مدت همکاری با ایران نوویشن شاهد رشد در بازدید و نرخ کلیک خود بوده است.

lingoway seo
Lingoway website screenshot

شما با استفاده از دکمه‌ی زیر می‌توانید به سایت پلتفرم آموزش آنلاین زبان لینگووی رفته و به بازدید از آن بپردازید.

Client

Lingoway

Date

2022

Role

SEO

For the fiscal year ended May 31, 2005, revenues increased 12 percent to $13.7 billion, compared to $12.3 billion in fiscal year 2004. Changes in currency exchange rates contributed three percentage points of this growth, while the acquisition of Converse and Starter added one point. Full year net income was up 28 percent to $1.2 billion, or $4.48 per diluted share, versus $945.6 million, or $3.51 per diluted share, in 2004.